KONZULTÁCIE

Skúsenosti s 20 ročnou praxou pri bežnej populácii, mládežníckych a vrcholových športovcoch formujem kontinuálnym vzdelávaním v oblasti tréningu, vďaka ktorým som 8 rokov pôsobil ako kondičný tréner a konzultant pri mládežníckych reprezentáciach. Posledných 6 rokov doplňujem svoje vzdelanie o poznatky z neurovedy, epigenetiky, mental koučingu motorického učenia,  motorickej kontroly, dychových praktík a biogeometrie, vďaka čomu nahliadam na človeka ako na holistickú komplexnú bytosť, kde všetko je so všetkým prepojené. 

,,Otvorenenosť  novým názorom a myšlienkam je prvým predpoklad k vedomému dialógu."

Mgr. Matúš Dzian

ÚVODNÁ KONZULTÁCIA ZDARMA (20min)

KONZULTÁCIA (60 min)
79 €
KONZULTÁCIA s programom
109 €

REFERENCIE

Matúšov ľudský a priateľský prístup nadchol celú rodinu k spoločne stráveným sobotám. Matúša rozhodne odporúčam ako trénera i človeka všetkým deťom i dospelým, ktorí sa chcú hýbať inak ako len dvíhať činky.
Iveta P.
S Matúšom spolupracujem 3 roky a vnímam neustály progres na sebe, ako aj na vedomostiach, prístupe a tréningovým metódach, s ktorými dokáže Matúš prekvapiť a zaujať. Komplexnosť a ľudskosť akú vnáša do tréningového procesu a konzultácii je obdivuhodná.
Peter M.
S Matúšom cvičím v skupine s ďalšími tromi ženami, pričom som nezažila 2 rovnaké tréningy. Každý je iný a dáva mi do života inú pridanú hodnotu ako len svalnaté telo. Môžem vypnúť hlavu, zabaviť sa a urobiť niečo pre svoje zdravie bez toho aby som sa musela nútiť. Ďakujem ti.
Zuzka M.
Matúša vnímam od svojich 15tich rokov, keď pôsobil ako kondičný tréner hokejistov mládeže v HC Slovan Bratislava. Vtdedy boli jeho tréningy pre nás všetkých niečím novým. Teraz, keď pôsobím pri ňom ako jeden z jeho trénerov v IAM akademy, vidím ako neustále pracuje na sebe a posúva nielen tréningovú filozofiu, ale aj celé svoje okolie veľmi inšpiratívnym spôsobom.
Patrik T.