ÚVODNÁ KONZULTÁCIA ZDARMA (20min)

KONZULTÁCIE

Moje skúsenosti s viac ako 15 ročnou praxou pri bežnej populácii a hlavne vrcholových športovcoch formujem kontinuálnym vzdelávaním v oblasti tréningu, vďaka ktorým som 5 rokov pôsobil ako kondičný tréner pri mládežníckych reprezentáciach, kde momentálne zastávam úlohu konzultanta. Posledných 6 rokov doplňujem svoje vzdelanie o poznatky z neurovedy, epigenetiky, mental koučingu motorického učenia,  motorickej kontroly, dychových praktík a biogeometrie, vďaka čomu nahliadam na človeka ako na holistickú komplexnú bytosť, kde všetko je so všetkým prepojené. 

Byť otvorený iným názorom a myšlienkam je prvý predpoklad k vedomému dialógu.

KONTAKT: +421 914 105 644

Mgr. Matúš Dzian
KONZULTÁCIA 60min
79 Eur
KONZULTÁCIA S PROGRAMOM
109 Eur

REFERENCIE

S Matúšom spolupracujem 3 roky a vnímam neustály progres na sebe, ako aj na vedomostiach, prístupe a tréningovým metódach, s ktorými dokáže Matúš prekvapiť a zaujať. Komplexnosť a ľudskosť akú vnáša do tréningového procesu a konzultácii je obdivuhodná.
Peter M.
Matúša vnímam od svojich 15tich rokov, keď pôsobil ako kondičný tréner hokejistov mládeže v HC Slovan Bratislava. Vtdedy boli jeho tréningy pre nás všetkých niečím novým. Teraz, keď pôsobím pri ňom ako jeden z jeho trénerov v IAM akademy, vidím ako neustále pracuje na sebe a posúva nielen tréningovú filozofiu, ale aj celé svoje okolie veľmi inšpiratívnym spôsobom.
Patrik T.